iletisim@aybanet.com Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. Sobacı Sok. No:25 Beyoğlu / İstanbul 09:00 - 18:00

WEB TASARIM

  

Burada Web Tasarım konuşulur. Kurumsal Kimliğiniz desteklenir. Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır. Web tasarım, e-ticaret çözümü, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım.

Web Tasarım

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım için kullanıyoruz.

Kusursuz Uyumluluk

Yaptığımız web siteleri tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, Opera, Firefox, v.b) kusursuz bir esneklik ile çalışmaktadır.

Navigasyon, Animasyon, İçerik vb.

Oluşturduğumuz web sitelerinde kurumsal kimliğinizi, potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi

Firmanız için geliştireceğimiz Dijital Pazarlama stratejilerinde hedef kitlenizi ve hedef kitlenizin isteklerini en iyi şekilde belirlerleyerek, sektörel rekabet analizleri yaparak en uygun çalışmayı sizlere sunuyoruz.

Google Seo,Yandex Seo,Bing Seo ...

Sizler için oluşturduğumuz web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

İş yarım bırakılmamalı...

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güncel halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Web Tasarım
Responsive Tasarım
Bütünlük
Rekabet Analizi ve Proje
Arama Motoru Optimizasyonu
Yedekleme ve Güncelleme

Web Tasarım

WordPress Theme built by Shufflehound.
Teklif Al
close slider

İsminiz (*)

E-posta Adresiniz (*)

Telefon Numaranız

Hizmet Seçiniz

Mesajınız (*)