iletisim@aybanet.com Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. Sobacı Sok. No:25 Beyoğlu / İstanbul 09:00 - 18:00

Aklınızdaki soru listede yok mu?

Hedefimiz her zaman şeffaf hizmet anlayışını sağlamak olduğu için her türlü görüş, soru veya aksaklıkları bize iletmenizi talep eder, bu doğrultuda daha kaliteli hizmet vermek isteriz.

Aşağıdaki name server adreslerini kullanarak sitelerinize sunucularımıza yönlendirebilirsiniz.

ns1.aybanet.com
ns2.aybanet.com
ns3.aybanet.com
ns4.aybanet.com

AybaNet tasarım hizmeti vermektedir. Dilerseniz hazır tasarımlarınızı kaliteli ve uygun fiyatlarla matbaa baskı ürünlerine çevirir, dilerseniz tasarımınız uzman ekibimiz tarafından yapılarak teyidiniz sonucunda baskı süreci başlar.

Firmamızda basımı gerçekleşen tüm ürünler, boyut, adet, tutar fark etmeksizin belirtmiş olduğunuz adrese kargo ücreti olmadan gönderilecektir.

AybaNet, matbaa işinizin en kaliteli, istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Bu işlem sonrasında son bir defa daha kontrol etmeniz için baskı onayı e-postası gönderilir. Siz onay verdikten sonra üretime alınır.

Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.

Bütün siparişler ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

AybaNet, oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tarafınızca yapılan kontrol sonrası yani tasarım onayınızdan sonra tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.

WordPress Theme built by Shufflehound.
Teklif Al
close slider

İsminiz (*)

E-posta Adresiniz (*)

Telefon Numaranız

Hizmet Seçiniz

Mesajınız (*)